سفارش فالوور اینستاگرام

سفارش فالوور اینستاگرام

فالوور فوری

این سرویس همانطور که از اسمش پیداست سرعت ارسال فوق العاده بالایی دارد. از این رو اگر سفارش ضروری دارید می توانید از این سرویس استفاده نمایید. همچنین با کیفیت ترین پکیج موجود در ایران می باشد. به همین دلیل تمام فالوور های ارسالی از این سرویس واقعی بوده و دارای درصد قابل قبولی فالوور فعال نیز می باشد. نرخ ریزش این سرویس نیز کم می باشد. همچنین تمام فالوور هایی که از این پکیج ارسال می شود ایرانی می باشد.

فالوور ایرانی

سرویس خرید فالوور ایرانی ما دارای مخاطبینی از کشور خودمان می باشد. سرعت ارسال آن نیز متوسط است. اما کیفیت قابل قبولی نیز دارا می باشد. همچنین مخاطبین واقعی و فیک نیز در آن مخلوط می باشد. همواره بین 10 تا 40 درصد فالوور فیک در این سرویس وجود دارد. اما نام فالوور هایی که برای شما ارسال می شود تماما ایرانی می باشد.

فالوور ارزان قیمت

فالوور های ارزان قیمت تماما فیک و دارای اسامی غیر ایرانی می باشد. نرخ ریزش در این فالوور ها بالا است. همچنین کیفیتی که فالوور فوری و فالوور ایرانی دارند را فالوور های ارزان قیمت دارا نمی باشند. از این رو اگر کیفیت برای شما مهم نیست، می توانید از این سرویس استفاده نمایید. ریزش نیز بین 2 روز یا 6 ماه صورت می گیرد که گاهی کل فالوور ها ریزش پیدا خواهند کرد که بتا فالوور مسئولیتی را در این زمنیه بر عهده ندارد.

فهرست