سفارش کامنت اینستاگرام

سفارش کامنت اینستاگرام

کامنت با متن دلخواه

شما در این سرویس متن یا متون مورد نظر خود را وارد می کنید. سپس بعد از چند دقیقه با توجه به مواردی که وارد کامنت های شما افزایش پیدا می کنید. این سرویس تماما کاربران واقعی و ایرانی هستند و دقیقا نظراتی را برای شما می گذارند که در این قسمت وارد کرده اید. سرعت ارسال نیز بسیار بالا است و هیچ گونه ریزشی در آن وجود ندارد. همچنین تمامی کامنت ها توسط افراد فعال در اینستاگرام ارسال می شود.

کامنت رندوم

متن این کامنت رندوم است و شاید انگلیسی و شاید فارسی باشد. به همین دلیل شاید برخی از نظرات مرتبط با پست شما نباشد. از این رو اگر متن کامنت ها برای شما مهم نیست می توانید از این سرویس خوب و با کیفیت ما استفاده نمایید. همچنین در نظر داشته باشید کاربران این سرویس واقعی هستند. اما شاید برخی از مواقع کاربران فیک نیز برای شما نظراتی را بگذارند که در این مورد ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

کامنت سفارشی

ویژه ترین و حرفه ای ترین سرویس خرید کامنت ما، سرور سفارشی است. شما فقط کافی است لینک پست خود را وارد کنید. پس از چند دقیقه با توجه به پست، کپشن و همچنین موضوع پیج شما نظرات ارسال می شود. تمام نظرات واقعی، حرفه ای و ایرانی می باشد. همچنین از کاربران فعال اینستاگرام این نظرات ارسال خواهد شد.

فهرست