خرید ویو اینستاگرام، راهی سریع برای ورود به اکسپلورر

هنگامی‌که ما ویدیویی را در اینستاگرام پست می‌کنیم، انتظار بازدیدهای زیادی را از پست خود داریم. چند ساعت صبر می‌کنیم تا شاهد افزایش بازدید ویدیو خود باشیم. اما بازهم چیزی در طی این چند ساعت تغییر نکرده است. اما اگر شخص دیگری همزمان با شما همان ویدیو را قرار دهید، در سریع‌ترین زمان ویو های زیادی را دریافت می‌کند. دلیل آن چیست؟ آیا واقعاً در کمتر از چند ثانیه 10 هزار بازدید دریافت کردن ممکن است؟ بله ممکن است. شما با خرید ویو اینستاگرام می‌توانید به‌سرعت و کاملاً فوری، اعداد را جابه‌جا کنید.

خیلی از ما نیز به دنبال این هستیم که به اکسپلورر برویم. اگر دقت کرده باشید، خواهید دید که ویدیو زودتر از عکس در explorer قرار می‌گیرد. دلیل آن‌هم میزان واکنش‌هایی است که به آن پست داده می‌شود. ما در بتا فالوور، پکیج‌های زیادی را برای شما که یکی از آنها خرید بازدید اکسپلور اینستاگرام قرار داده‌ایم. تنها هدف ما پیشرفت و رسیدن به صدر نتایج اینستاگرام است. شما به‌راحتی می‌توانید با چند کلیک سرویس مربوطه را انتخاب کنید و در کمترین زمان سفارش خود را دریافت کنید. این را فراموش نکنید که ما بدون پسوورد و کاملاً حرفه‌ای و ارزان سفارشات شمارا انجام خواهیم داد.

خرید ویو اینستاگرام

چرا ما بهترین سایت خرید ویو برای اینستاگرام هستیم؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هر روز هفته کنار شماییم!

ارسال فوری

سفارشات خود را فوری دریافت کنید!

بدون نیاز به پسوورد

به حریم خصوصی شما احترام خواهیم گذاشت!

سفارشات انجام شده

ارسال بیش از ۲ میلیون سفارش، افتخار ماست!

پکیج های خرید ویو اینستاگرام

بازدید پست ویدیویی
حرفه‌ای و ایرانی
 • حاوی ویو اکسپلورر
 • پروفایل ویزیت
 • ایمپرشن
 • ویو ساده
خرید ویو استوری
ارزان ترین در ایران
 • ارزان ترین در ایران
 • بازدید برای یک استوری تا چندین استوری
 • کاملا فوری
 • حرفه ای ترین در ایران
خرید ویو IGTV
کیفیت خوب
 • بازدیدهای با کیفیت
 • بدون نیاز به پسوورد
 • سرعت ارسال بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته

ویو اینستاگرام چیست؟

ما در instagram با انواع محتوا و پست روبه‌رو هستیم. پست‌هایی نظیر igtv (آی جی تی وی)، مولتی پست (اسلاید پست)، پست عکس تکی، ویدیو و استوری وجود دارد. در این بین فقط IGTV، ویدیو تکی (60 ثانیه‌ای) و استوری می‌توانند ویو دریافت کنند.

اگر بخواهیم خیلی وارد جزییات شویم، ویو به انگلیسی VIEW نوشته می‌شود. در فارسی نیز بازدید ترجمه شده است.

اگر بخواهیم تخصصی‌تر به این موضوع نگاه کنیم، باید شخص به مدت 3 ثانیه پست شمارا مشاهده کند تا یک بازدید اضافه شود.

تفاوت ویو با لایک چیست؟

لایک همان‌طور که می‌دانید به معنای پسندیدن است. هنگامی‌که کاربر دو بار روی پست شما بزند یا روی آیکون قلب بزند، پست شما لایک می‌شود. ازاین‌رو شما می‌توانید آن شخصی را که پست شمارا لایک کرده است ببینید.

در مقابل view قرار دارد. شخصی که پست شمارا می‌بیند، لزوماً آن را لایک نمی‌کند. به همین دلیل اکثر اوقات تعداد ویو با تعداد لایک متفاوت است. اما اگر قصد دارید تعداد لایک های ویدیو خود را افزایش دهید، می‌توانید از پکیج‌های خرید لایک اینستاگرام ما استفاده کنید.

تفاوت ویو و ایمپرشن در چیست؟

هنگامی‌که شما پیج خود را بیزنسی می‌کنید با آمارهای زیادی روبه‌رو هستید. یکی از این آمارها imperssion (ایمپرشن) است. تفاوتی که ویو با ایمپرشن دارد در تعداد دیده شدن است. هنگامی‌که یک پیج، پست شمارا چندین بار هم ببیند باز یک ویو حساب می‌شود. اما به ازای هر بار دیدن توسط آن اکانت یک ایمپرشن نیز به شما اضافه می‌شود.

به‌عنوان‌مثال شما پست ویدیو قرار دادید. من این پست شمارا الان می‌بینم. یک ویو حساب می‌شود. فردا باز برگردم به پیج شما و مجدد ویدیو را ببینم، هیچ ویو به شما اضافه نمی‌شود. اما به ایمپرشن شما اضافه خواهد شد.

ویو اینستاگرام چیست
به تعداد نفراتی که پست شما را میبینند ویو گفته می شود
ویو اینستاگرام باعث افزایش بازدید روزانه و پیج شما در نتایج اکسپلورر خواهد شد.

اهمیت بازدید پست اینستاگرام

همه‌ی ما اهداف متفاوتی را برای استفاده از اینستاگرام داریم. اگر پیج فروشگاهی داریم، فروش و اعتماد مهم‌ترین عامل است. اگر پیج شخصی داریم و از طریق تبلیغات می‌خواهیم کسب درآمد کنیم، رفتن پست به اکسپلور و افزایش سریع فالوور برای ما اهمیت دارد. وجه مشترکی هم که بین این دو بخش وجود دارد، دیده شدن در هشتگ ها است. در بخش بعدی می‌خواهیم به شما به‌طور کاملاً خلاصه، تأثیر خرید ویو اینستاگرام بر هرکدام را توضیح دهیم.

فروش بیشتر با خرید ویو اینستاگرام

هنگامی‌که ما محصولات و یا خدمات خود را به‌صورت ویدیویی معرفی کنیم تأثیر بیشتری خواهد داشت. زیرا می‌توانیم ابعاد گسترده‌تری از محصول و خدمات خود را به فالوور ها نمایش دهیم. حال اگر ما ویو پست ویدیویی بخریم چه تاثیری خواهد گذاشت؟ وقتی‌که ویو بالاتر رود، تعداد افراد بیشتری پست شمارا چه از صفحه home و explorer خواهند دید. این نمایش بیشتر پست باعث دیده شدن و درنتیجه تبدیل بازدیدکننده‌ها به مشتری خواهد شد. اما فراموش نکنید که هنگام خرید view، خرید لایک هم انجام دهید تا تأثیر بیشتری را دریافت کنید.

اعتماد بیشتر

تا اعتمادی نباشد، افزایش فروش نیز اتفاق نخواهد افتاد. شما هرچقدر هم برند معروفی در محله‌ی خودتان باشید، اما تعداد فالوورها، کامنت ها، لایک ها و… پایین باشد، اعتمادی به شما صورت نخواهد گرفت. حتی تبلیغات نیز تأثیر خوبی نخواهد داشت. ازاین‌رو اگر محتوای ویدیویی تولید کنید و ویو آن را افزایش دهید، کاربرانی که از شما خرید می‌کنند، افزایش پیدا خواهد کرد. فراموش نکنید که تولید محتوا، تبلیغات و افزایش فالوور سه پایه اصلی برای موفقیت در اینستاگرام هستند. محتوای بدون ویو و لایک و کامنت هم تاثیری نخواهد داشت.

بردن پست به اکسپلور

یکی از سرویس‌های فروش ویو اینستاگرام ما، بازدید اکسپلورر است. به این صورت که لینک ویدیو خودتون رو وارد می‌کنید و سپس پست شما به اکسپلورر خواهد رفت. با این کار اگر پست شما جذاب باشد و کاربرانی بیشتری پست شمارا ببینند، فالوورهای بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

افزایش سریع فالوور

فرض کنید به اکسپلورر رفته‌اید، پست شما ویو بالایی نیز دریافت کرده است. اعتماد را هم کسب خواهید کرد. نوبت به چی می‌رسد؟ افزایش فالوور واقعی که همه‌ی ما به دنبال آن هستیم. ازاین‌رو شما فقط با هزینه‌ای اندک می‌توانید چند مرحله را پشت سر بگذارید. مهم این است که محتوا خوب باشد و نکاتی که برای تولید محتوا است را به‌درستی رعایت کرده باشید.

دیده شدن در هشتگ های پر بازدید

یکی از دیگر از راه‌هایی که باعث می‌شود برند شما و پست‌های شما خوب دیده شود، استفاده از هشتگ است. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید پست خود را در دسته بندی‌های مختلفی نمایش دهید. اما چون هزاران کاربر دیگر هم این کار را انجام می‌دهند، باید اصولی رفتار کنید. اگر دقت کرده باشید، هشتگ در اینستاگرام دارای دو بخش top و recent است. پست‌هایی که در بخش top قرار می‌گیرند، ویو و نرخ تعامل بالاتری دارند. ازاین‌رو شما هرچقدر ویو و لایک بالایی را دریافت کنید، دیده شدن شما نیز راحت‌تر خواهد بود.

راه های افزایش بازدید پست در اینستاگرام

راه های افزایش بازدید پست در اینستاگرام

برای اینکه ما بخواهیم بیشتر دیده شویم، چندین راه در مقابل خود داریم. این راه‌ها عبارت‌اند از:

 1. خرید سین پست
 2. استفاده از هشتک
 3. تبلیغ
 4. ارسال پست به دیگران

خرید سین پست

خرید ویو یا سین پست اینستاگرام یکی از سریع‌ترین، راحت‌ترین و زود بازده‌ترین راه‌ها است. شما با خرید view می‌توانید به‌راحتی و در چند ثانیه پست خود را به افراد زیادی نمایش دهید. بازدهی پیج خود را نیز بالاترمی ببرید. برای این کار می‌توانید روی بتا فالوور حساب ویژه‌ای باز کنید. ما همواره تا آخر مسیر کنار شما هستیم.

استفاده از هشتگ

شما پست بدون هشتگ نباید در پیج خود قرار دهید. اما هشتگ نیز اصولی دارد که اگر رعایت نکنید، بازدیدی دریافت نخواهید کرد و پیج شما شدوبن خواهد شد. ازاین‌رو اگر استفاده درست و اصولی آن را می‌دانید استفاده کنید. اگر بازدید ویدیو نیز خریداری کنید می‌توانید بهتر و بیشتر در هشتگ ها دیده شوید. ازاین‌رو هشتگ و ویو تا اینجا مکمل یکدیگر بوده‌اند.

تبلیغ

روش گران‌قیمت و دیر بازده تبلیغات در اینستاگرام است. همه‌ی ما اصولاً در ابتدای راه پست‌های زیاد و فالوور های زیادی نداریم. به همین دلیل باید تبلیغات کنیم. باید بدانیم که شکست خواهیم خورد. زیرا تا پست‌های زیاد و فالوور های بالا نداشته باشیم حتی کسی رغبت نخواهد کرد به پیج ما سر بزند. از این رو اگر این دو ویژگی را دارید، تبلیغات کنید و هزینه‌های زیادی را متحمل شوید.

ارسال پست به دیگران

یکی از بامزه‌ترین روش‌ها برای افزایش بازدید پست اینستاگرام، ارسال به دیگران است. شما باید یک پیج فیک بزنید و پست‌های خود را به افراد گوناگون ارسال کنید. ازاین‌رو آمار اشتراک‌گذاری شما بالا خواهد رفت. اما باید دقت کنید که پس از چند وقت پیج ساخته به علت اسپم بودن، بسته خواهد شد.

اهمیت خرید بازدید استوری اینستاگرام

یکی دیگر از پکیج‌های خرید view اینستاگرام ما، بازدید استوری است.

شما با خرید ویو استوری می‌توانید تعرفه‌ی تبلیغات خود را به دلیل بازدهی زیاد بالاتر ببرید. همان‌طور که می‌دانید اکثر افراد از طریق استوری درآمدهای چند 100 میلیونی دارند. ازاین‌رو می‌توانید با داشتن ویو بالا، قیمت تبلیغ خود را هم بالاتر ببرید.

همچنین اگر پیج فروشگاهی و خدماتی هستید، اسکرین شات بازدیدهای روزانه استوری و تشکر از افراد برای بازدید، می‌تواند استراتژی مناسبی باشد.

به همین دلیل خرید view استوری رابطه مستقیمی با درآمد شما خواهد داشت. اما دقت کنید که قبل از تمام شدن ۲۴ ساعت استوری، از بازدید خود عکس بگیرید و در آرشیو خود ذخیره کنید.

پروفایل ویزیت چیست؟

پروفایل ویزیت (profile visit) یکی از ویژگی‌های پیج های بیزینسی است. به معنای دیده شدن پروفایل شماست.

هنگامی‌که پست یا استوری در پیج خود قرار می‌دهید، تعداد از افراد به واسطه‌ی همان به پیج شما وارد می‌شوند. این وارد شدن به پیج شما و دیدن همه ی پست‌ها profile visit نام دارد. هرچه تعداد نفراتی که به‌واسطه‌ی پست شما وارد پیج شده‌اند، بیشتر باشد، نرخ تعامل شما نیز افرایش پیدا خواهد کرد. در نتیچه رشد پیج نیز صورت خواهد گرفت.

تفاوت ویو ایمپرشن با پروفایل ویزیت اینستاگرام

ویو ایمپرشن برابر با تعداد باری است که پست شما دیده شده است. پروفایل ویزیت نیز تعداد بازدید از صفحه‌ی اصلی پیج شماست. سعی کنید همواره ایمپرشن و پروفایل ویزیت خود را در بالاترین سطح ممکن قرار دهید. با این کار اینستاگرام نیز  اعتماد بیشتری به شما خواهد داشت و درنتیجه پست‌های شمارا به افراد بیشتری نمایش می‌دهد.

igtv اینستاگرام چیست؟

در سال‌های اخیر، اینستاگرام به ما اجازه‌ی بیشتر از یک دقیقه پست را نمی‌داد. اما به لطف آی جی تی وی ما می‌توانیم پست‌هایی با تعداد دقایق بالا در پیج خود قرار دهیم. اما دقیقه‌ای که ما اجازه داریم پست بزاریم، رابطه‌ی مستقیمی با تعداد فالوور و نرخ تعامل ما دارد. ازاین‌رو اگر فالوور های کمی دارید اجازه‌ی اینکه بیشتر از 10 الی 15 دقیقه ویدیو قرار دهید، نمی‌دهد.

ویژگی های igtv اینستاگرام

 1. افزایش reach
 2. کارکرد مناسب در هشتگ
 3. مناسب برای محتوای طولانی
 4. تعامل زیاد
 5. مناسب برای الگوریتم های اینستاگرام
 6. لایک خور کم
 7. زمانبر بودن دیدن

بعد از خرید ویو اینستاگرام، از کجا بفهمیم پست ما دیده شده است؟

هنگامی‌که شما برای پست ویدیویی خود، اقدام به خرید ویو اینستاگرام می‌کنید، عدد view یا بازدید در پست شما افزایش پیدا خواهد کرد. ازاین‌رو به‌راحتی متوجه خواهید شد که بازدیدهایی که خریداری کرده‌اید به‌درستی ارسال شده‌اند.
فهرست