خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام که ما آن را با بازدید نیز می شناسیم باعث رشد و دیده شدن پست ویدیویی ما می شود. همانطور که می دانید پست های ویدیویی بیشتر از پست های عکس دیده می شوند. به همین دلیل اگر ما محتوای ویدیویی تولید کنیم می توانیم به رشد پیج خود نیز کمک کنیم. افزایش view اینستاگرام باعث می شود شما خیلی سریعتر به اکسپلور اینستاگرام رفته و بازدید فوق العاده ای را دریافت کنید. اما لازمه ی آن داشتن محتوای خوب و سپس خرید view برای پست ویدیویی می باشد. ما در بتا فالوور با داشتن پکیج های متنوع می توانیم شما را در این راه یاری و همراهی کنیم. چه بسا هنرمندان، ورزکاران و اینفلوئنسر های فضای مجازی از ما خرید های میلیونی دارند. تنها دلیل آن هم کیفیت فوق العاده بازدید های ارسالی است.

شما می توانید ارزان ترین ویو اینستاگرام را در سایت ما تهیه کنید. ما به دلیل اینکه قصد داریم تمام پیج ها را ساپورت کنیم، به همین دلیل پکیج های گوناگون همراه با کیفیت متنوع برای شما تهیه کرده ایم. شما می توانید با کمترین هزینه اما کیفیت بالا سرویس های خود را دریافت کنید. داشتن ویو ارزان و لایک باعث افزایش نرخ تعامل شما می شود. به همین دلیل ما سعی کرده ایم قیمت های کمتری را برای شما مهیا کنیم. اما این سرویس های ما چه ویژگی هایی دارند؟ اصلا سرویس های ما چه هستند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات شما را به طور دقیق دهیم.

خرید ویو اینستاگرام

ویو اینستاگرام چیست

به کسانی که 3 ثانیه در پست شما مکث کنند و ویدئو شما را ببینند، ویو گفته می شود. view پست اینستاگرام فقط برای پست های تکی ویدئویی و igtv می باشد. به همین دلیل شما اگر در هر دو پستی را قرار داده باشید، می توانید برای آنها خرید لایک و ویو را انجام دهید. پست های ویدیویی علاوه بر بازدید که برای آنها میخرید، باید توجه کنید که بیننده خریداری کرده اید. برای رشد و تاثیر گذاری بیشتر حتما خرید لایک اینستاگرام را هم برای آن انجام دهید که ما در سایتمان این پکیج را نیز داریم. سعی کنید همواره تعداد بازدید های پست ویدیویی خود را 5 برابر تعداد فالوور های خود قرار دهید. همچنین لایک های آن پست نیز نصف تعداد بازدید ها باشد. با این کار طبیعی تر رفتار کرده اید. در نتیجه راحت تر و بهتر دیده خواهید شد.

ویو اینستاگرام چیست

پکیج های خرید بازدید پست اینستاگرام

خرید ویو فیک

  • سرعت ارسال خوب
  • بازدید های غیر واقعی
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید ویو ارزان

  • سرعت ارسال خوب
  • بازدید های واقعی
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید ویو igtv

  • سرعت ارسال خوب
  • بازدید های واقعی
  • بدون نیاز به پسوورد
خرید رایگان بازدید اینستاگرام

ویژگی های سرویس خرید ویو اینستاگرام ما

شما در بتا فالوور می توانید بسته به تعداد و کیفیت مورد نظر خود ویو ارزان قیمت خریداری کنید. هر کدام از پکیج های ما توضیح و ویژگی های خاص خودشان را دارند که در صفحه ی ثبت سفارش ویژگی هر کدام و توضیحات آن را به طور دقیق خدمت شما عرض کرده ایم. اما نکته ای که وجود دارد کیفیت بازدید هایی است که برای شما ارسال می شود. به همین دلیل شما می توانید view ارزان قیمت، با کیفیت، ارسال فوری و حرفه ای را برای خود خریداری کنید که در کل ایران نظیر نخواهد داشت. دلیل آن هم داشتن سرور های اختصاصی و بر طبق الگوریتم های اینستاگرام است. ما همواره سرویس های خود را به روز نگه می داریم. سرویس های view instagram ما نیز از این قاعده جدا نیستند. پس با خیال راحت می توانید خرید خود را انجام دهید.

افزایش بازدید رایگان داریم یا خیر

ما همواره در سرویس های خود سعی می کنیم 10 الی 20 درصد بیشتر برای شما ارسال کنیم. اما شاید همیشه این اتفاق نیافتد. از این رو آن 20 درصد به عنوان ویو رایگان به شما تقدیم می گردد که در نوع خود بی نظیر است. ما همواره سعی می کنیم در تمام پکیج های خود تعداد اضافه تری به عنوان اشانتیون ارسال کنیم که رضایت مندی شما را بیشتر کسب کنیم. اما این تعداد بیشتر همیشه اتفاق نخواهد افتاد. برای برخی پست ها ارسال و برای برخی نیز ارسال نخواهد شد. پس اگر یک بار برای شما بیشتر و رایگان اضافه نگردید گلایه مند نشوید. سعی ما بر این است که لبخند رضایت بر لبان شما بنشید. با این کار ما انرژی بیشتری برای ارائه سرویس های بهتر میگیریم.

افزایش ویو در اینستاگرام به درد چه کسانی می خورد

شاید بتوان گفت محصولی است که به درد همه می خورد. همه ی ما قصد دیده شدن در instagram داریم. به همین دلیل روی به افزایش بازدید پست ویدئویی خود آورده ایم. به همین دلیل اگر تولید محتوای ویدیویی می کنیم، پست هایی به صورت فیلم یا igtv قرار می دهیم حتما باید بازدیدکنندگان خود را افزایش دهیم. با افزایش تعداد بازدید کننده ها می توانید به مخاطب القا کنید که پست خفنی را قرار داده اید. از این می توانید مخاطبین جدیدتری نیز کسب کنید. اما همه ی این ها به کیفیت پست شما و موارد دیگر هم برمیگردد. اما اصلی ترین بخش همین بالا بردن view های پست بود که اهمیت آن را به شما عرض کردیم.

افزایش ویو اینستاگرام
فهرست