خرید لایک اینستاگرام برای چند پست

خرید لایک اینستاگرام برای چند پست نیازی است که نمی‌توان از آن ساده گذشت. اما چرا؟ چه فرقی دارد که همزمان فقط یک پست ما لایک دریافت کند یا چندین پست؟ اصلاً خرید مولتی لایک اینستاگرام به چه دردی می‌خورد؟ سرویسی که در بتا فالوور وجود دارد چه ویژگی‌هایی دارد؟ سرعت ارسال آن چگونه است؟ آیا خرید لایک ارزان و سریع با استفاده از این سرویس امکان‌پذیر است؟ و کلی سؤال دیگر که قرار است برای این سرویس ویژه به شما توضیح دهیم. در ضمن برای ثبت سفارش نیز روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید لایک اینستاگرام برای چند پست

چرا ما بهترین سایت خرید مولتی لایک اینستاگرام هستیم؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هر روز هفته کنار شماییم!

ارسال فوری

سفارشات خود را فوری دریافت کنید!

بدون نیاز به پسوورد

به حریم خصوصی شما احترام خواهیم گذاشت!

سفارشات انجام شده

ارسال بیش از ۲ میلیون سفارش، افتخار ماست!

اهمیت خرید لایک اینستاگرام برای چند پست

پست‌های شما چقدر like دریافت می‌کنند؟ 100 عدد؟ آیا به نظرتان جالب است که وقتی‌که عکس‌های قبلی 100 عدد like دارند اما به یک‌باره یک پست 1000 عدد لایک داشته باشد؟ مسلماً زیاد جالب نیست. اما وقتی‌که شما از مولتی لایک استفاده می‌کنید، همزمان پست‌های دیگرتان نیز لایک می‌شوند. این یک سیگنال مثبت به اینستاگرام مبنی بر دیده شدن پیج شما ارسال می‌کند. به همین دلیل اعتبار پیج شمارا بالا خواهد برد.

چند سال پیش اگر خاطرتان باشد هرکس شمارا فالو می‌کرد، کل عکس‌های شمارا لایک می‌کرد و سپس می‌نوشت: “فول لایک شدی. توام فول لایک کن”. آن زمان هم اهمیت این موضوع را حتی کاربران قدیمی هم درک کرده بودند. به شما نمی‌گویم خرید لایک اینستاگرام برای یک پست بد است، اما اگر برای چند پست خریداری کنید و به‌صورت همزمان چندین پست شما لایک شود، بسیار بهتر است.

اهمیت خرید مولتی لایک اینستاگرام
اهمیت خرید مولتی لایک اینستاگرام

ویژگی های سرویس خرید مولتی لایک اینستاگرام

هر سرویس و خدماتی یک سری ویژگی‌هایی دارد که باید بدانیم. فرقی نمی‌کند شما سرویس لایک خریداری کنید یا یک لباس را از دیجی کالا بخرید. به‌هرحال باید بدانید آن سرویس چیست و چه ویژگی‌هایی دارد که ما بابت آن پول دهیم. ازآنجایی‌که betafollower همواره سعی در شفافیت با مشتریان خود دارد، ریز و بم سرویس‌های خود را تا جای امکان به آنها می‌گوید. اما لایک برای چند پست ما چه ویژگی‌هایی دارد؟

لایک واقعی و فعال

بدون شک با فعال و واقعی بودن لایک ها است که شما می‌توانید نتیجه دلخواه خود را بگیرید. طبق تست‌هایی که ما انجام دادیم، اگر بعد از گذاشتن پست، سریعاً اقدام به خرید لایک، خرید کامنت اینستاگرام سفارشی کنید پست شما در هشتگ ها قسمت top پست قرار می‌گیرد. برای پیجی که ما تست کردیم جواب داد و از این طریق فالوور های بسیار هدفمندی نیز جذب پیج شد. اما فراموش نکنیم که باید پست ما خوب باشد و فالوورهایمان نیز با پیجمان تعامل داشته باشند. بنابراین لایک واقعی و فعالی که در این سرویس وجود دارد می‌تواند تأثیرات خوبی را در پیج شما بگذارد.

ارزان و سریع

شما پس از ثبت سفارش، به زمان زیادی برای ارسال سفارش نیاز ندارید. زیرا پس از چند دقیقه سفارش شما ارسال می‌شود. ازاین‌رو در سریع‌ترین زمان می‌توانید نتیجه حاصل‌شده را مشاهده کنید. نکته‌ی مهمی که در اینجا حائز اهمیت است، سرورهای ما وابسته به اینستاگرام هستند. به همین دلیل گاهی به دلیل آپدیت نیاز به زمان بیشتری برای ارسال سفارش‌ها وجود دارد. ازاین‌رو ما زمان بین 15 دقیقه الی 24 ساعت را برای ارسال سفارش در نظر می‌گیریم که همواره در همان دقایق ابتدای سفارش شما ارسال می‌شود.

کاملا امن و بدون پسوورد

یکی از موارد خرید امن، حفظ حریم خصوصی کاربران است. گرفتن پسوورد از خریدار برای ارائه خدمات، مثل آن می‌ماند یک لباس را از یک فروشگاه اینترنی خریداری می‌کنید و بعد صاحب فروشگاه برای ارسال کالا از شما کلید منزلتان را درخواست می‌کند. مسخره به نظر می‌رسد. برای خدمات اینستاگرام نیز دقیقاً به همین صورت است. ما برای انجام هیچ خدماتی از شما پسوورد نخواهیم خواست و امنیت اکانت شمارا تضمین می‌کنیم.

سفارش لایک برای چند پست
نحوه ی سفارش لایک برای چند پست

نحوه ی خرید لایک برای چند پست اینستاگرام

شاید برای شما سؤال پیش آید که برای خرید مولتی لایک چگونه اقدام کنیم؟ ابتدا روی لینک سفارش لایک اینستاگرام ضربه بزنید. سپس به صفحه‌ی ثبت سفارش رجوع می‌کنید که در آنجا باید سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب سرویس و تعداد موردنظر، ایدی پیج خود را وارد کنید. پرداخت خود را انجام دهید و پس از چند دقیقه لایک ها بین پست‌های شما تقسیم می‌شود.

قوانین سفارش لایک اینستاگرام برای چند پست

همان‌طور که می‌دانید هر سایت و فروشگاه اینترنتی برای انجام خدمات خود، یک سری قوانین و شرایط ویژه‌ای دارد. خریدار با خواندن آن قوانین می‌تواند خرید لذت بخشی را انجام دهید. این قوانین در بتا فالوور برای خرید لایک برای پست به شرح زیر است:

  1. برای پست‌هایی خلاف قوانین جمهوری اسلامی سفارش ثبت کنید.
  2. پیج را هنگام سفارش تا آخر انجام سفارش پرایویت نکنید.
  3. هر تعداد خریداری نمایید، سفارش بین 5 پست آخر شما تقسیم می‌شود. به‌عنوان‌مثال 1000 عدد خریداری کنید، 5 پست آخر شما هرکدام 200 لایک دریافت می‌کنند.
  4. از سفارش همزمان از سایت دیگر به‌طور جدی پرهیز نمایید.
  5. در صورت رعایت نکردن موارد فوق، بتا فالوور مسئولیتی بابت انجام سفارش شما نخواهد داشت.
فهرست