خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام یکی از مواردی است که باید حتما به آن توجه کرد. زیرا مهمترین امر برای افزایش بازدید کننده های شما می باشد. شما در بتا فالوور می توانید ارزان ترین سرویس ها فروش لایک را با کیفیت فوق العاده تجربه کنید. ایرانی بودن، دارای ارسال فوری و همچنین واقعی بودن پکیج های ما بدون شک حرفی را باقی نمیگذارد. هنرمندان و سلبریتی ها، ورزشکاران و حتی اینفلوئنسر های فضای مجازی که بسیار معروف هم هستند، مشتریان همیشگی ما می باشند. اما چرا باید برای پست های خود like اینستاگرام خریداری کنید؟ چه دلیل وجود دارد که باید برای پیج خود هزینه کنیم؟ در پاسخ به این سوالات به شما می گوییم که شما از درآمد میلیونی بدتان می آید؟ مسلما خیر.

اما چرا بحث درآمد پیش آمد؟ در چند ساله گذشته بازار کسب درآمد های میلیونی از هر طریقی از اینستاگرام زبان زد شده است. دلیل این درآمد هم دیده شدن پست های اینستاگرامی می باشد. لازمه این دیده شدن داشتن لایک های ایرانی و واقعی برای پست هایمان است. از این رو شما با افزایش لایک می توانید به دیده شدن محصولات، خدمات و حتی فیلم و عکسای خود کمک شایانی کنید. از این رو ما در بتا فالوور محصولات حرفه ای خوبی را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید با هر بودجه و ویژگی هایی از سرویس های ما استفاده نمایید. اما قبل از آن بهتر است با مفهموم لایک در instagram آشنا شویم.

خرید لایک اینستاگرام

لایک اینستاگرام چیست؟

به پسندیده شدن پست های شما لایک گفته می شود. هرچه پست شما لایک های بیشتری دریافت کند به معنای این است که این پست محبوب بوده است. افرادی که پست های شما را می پسندد مهم است که واقعی باشند. زیرا این امر باعث می شود تا شما به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید. در نتیجه به دیده شدن و معروف شدن خود کمک کنید. پیج های فروشگاهی هر چه لایک های بالایی داشته باشند، میتوانند فروش بهتر و بیشتری را تجربه کنند. پیج های خدماتی نیز همینطور است. اما پیج های شخصی چی؟ آنها می توانند به دلیل محبوبیت زیادی که کسب می کنند از طریق تبلیغاتی که انجام می دهند، درآمد های میلیونی مانند بقیه کسب کنند. از این رو از هزینه کردن در این زمینه مطمئن باشید. زیرا به دیده شدن خود کمک خواهید کرد.

لایک اینستاگرام چیست

پکیج های خرید لایک حرفه ای اینستاگرام

خرید لایک ایرانی

  • لایک های ایرانی و واقعی
  • ارسال فوری
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید لایک خارجی

  • لایک های فیک خارجی
  • سرعت ارسال خوب
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید لایک ارزان

  • لایک های فوق ارزان
  • سرعت ارسال متوسط
  • بدون نیاز به پسوورد
خرید لایک ارزان و سریع

ویژگی های سرویس خرید لایک اینستاگرام ما

از این به بعد قصد داریم شما را با ویژگی های سرویس های افزایش like خود آشنا کنیم. زیرا لازمه ی هر خریدی آشنایی با سرویس ها و خدمات هر سایتی می باشد. اما قبل از هرچیز به شما بگویم که خدمات ما کاملا با الگوریتم های اینستاگرام سازگار است. دلیل آن هم استفاده از سرور های اختصاصی است. ما مانند دیگر وبسایت ها از سرور های اشتراکی استفاده نمی کنیم. سرور های اشتراکی باعث از دست رفتن پیج شما خواهد شد. اما سرور های ویژه بتا فالوور می تواند به رشد پیج شما کمک کند.

لایک ارزان و سریع

مهمترین موضوعی که وجود دارد ارزان بودن like های ارسالی ما می باشد. این ارزان بودن هم در لایک های واقعی، هم در فیک و هم در ایرانی ما به چشم میخورد. با اینکه هیچ سایت و رقیبی نمی تواند به این کیفیت برای پست های شما لایک ارسال کند، اما بتا فالوور به دلیل تجربه کافی و حاشیه سود کم همواره یکی از پر فروش ترین سایت های ایرانی در این زمینه بوده است. لایک های ارزان قیمت باعث می شود تا شما با صرف هزینه کم اما کیفیت خوب لایک دریافت کنید که در نوع خود بی نظیر است. این فرصت استثنایی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

لایک اینستاگرام بدون سکه

شاید سایت ها و برنامه های زیادی را دیده باشید که از شما رمز عبور درخواست کنند. ما به این سایت ها و برنامه ها، اپلیکیشن های سکه ای می گوییم. زیرا شما با لایک کردن بقیه برای خود امتیاز جمع می کنید و با امتیاز ها یا سکه های خود برای پست های خود لایک دریافت می کند. این مورد دو مشکل دارد. هک پیج شما به احتمال زیاد صورت می گیرد. زیرا رمز عبور خود را به غیر از اینستاگرام در جای دیگر وارد کرده اید. مورد دوم و مهم بسته شدن پیج اینستاگرام شماست. زیرا اینستاگرام متوجه استفاده شما از ربات های اینستاگرامی خواهد شد. این مورد نیز خلاف قوانین اینستاگرام و به بسته شدن پیج شما ختم خواهد شد.

لایک های ایرانی و ارزان

مورد دیگری که وجود دارد این است که شما می توانید خرید لایک اینستاگرام ایرانی را در سایت ما تجربه کنید. لایک های ایرانی که در سایت ما وجود دارد از لحاظ کیفیت بی نظیر هستند. همچنین سرویس دیگری در این زمینه داریم که like های ایرانی و واقعی را برای شما ارسال می کند. یعنی چی؟ یعنی کسانی پست های شما را می پسندد که افرادی مانند من و شما در instagram فعالیت می کنند. از این رو می توانید امیدوار باشید که زودتر از همیشه دیده شوید. لایک های ما هم ارزان و هم سریع برای شما ارسال می شوند. از این رو می توانید با خیال راحت در هر ساعت از شبانه روز به ثبت سفارش های خود بپردازید. اما در ادامه قصد داریم شما را با چند مفهموم آشنا کنیم.

خرید لایک ایرانی اینستاگرام
خرید لایک فیک ارزان اینستاگرام

لایک فیک اینستاگرام چیست

به پیج هایی با نام کاربری عجیب و غیر واقعی که عکس های شما را می پسندند، لایک فیک گفته می شود. دلیل فیک بودن آنها غیر واقعی و ربات گونه بودن آنها می باشد. این پیج ها توسط ربات هایی که برنامه نویسی شده اند ساخته شده اند. هنگامی که شما لایک فیک ارزان برای اینستاگرام خود خریداری می کنید، سیگنال خوبی را به پیج خود نمی فرستید. اما فرق لایک های فیک ما با بقیه چیست؟ ما به دلیل دانش و تخصصی که در این زمینه داریم لایک های غیر واقعی ای را برای شما ارسال می کنیم که از نظر اینستاگرام fake شناخته نشوند. اما چگونه؟ سوال خیلی از رقبا و مشتریان است که به دلایل امنیتی نمی شود آنها را بازگو کرد. از این رو با خیال راحت و بدون هیچ استرسی نیز می توانید از این سرویس ما استفاده کنید.

خرید لایک اینستاگرام بدون ریزش است؟

در پکیج های واقعی هیچ گونه ریزشی را مشاهده نخواهید کرد. اما در پکیج های فیک یا ارزان ما که بسیار معروف هستند شاید ریزشی را تجربه کنید. این ریزش شاید به کل لایک ها برسد و شاید هیچ وقت اتفاق نیافتد. اما بتا فالوور هیگاه تضمینی به سرویس ها ارزان قیمت و فیک نخواهد داد. زیرا هر روز و هر ساعت قوانین و الگوریتم های اینستاگرام تغییر می کنند. از این رو شاید دو روز بعد شاید 1 سال بعد آن اکانت ها پاک شوند. پس این ریزش شاید اتفاق بیافتد. اما بهتر است همیشه از سرویس های با کیفیت تر ما استفاده کنید که استرس ریزش و این مسائل شما را تهدید نکند.

فهرست