خرید لایک اینستاگرام ارزان و فوری

هنگامی‌که ما پستی را در اینستاگرام قرار می‌دهیم، لایکی دریافت نمی‌کنیم. دلیل آن چیست؟ حتی هنگامی‌که محتوای خوبی هم داریم، باز لایکی دریافت نمی‌کنیم. آیا این نشان‌دهنده‌ی محتوای بد ماست؟ مسلماً خیر. اینستاگرام الگوریتم‌های زیادی برای نمایش پست دارد که اگر بخواهیم هرکدام از آنها را بگوییم، خیلی طولانی خواهد شد. اما روشی وجود دارد که می‌توانیم این الگوریتم‌ها را پشت سر بگذاریم و تعداد لایک های خود را افزایش دهیم. خرید لایک اینستاگرام یکی از بهترین این روش‌هاست. ما در بتا فالوور با داشتن پکیج‌های مختلف می‌توانیم خرید لایک خیلی ارزان و سریع را برای شما فراهم کنیم.

هیچ‌گاه از امکاناتی که اینستاگرام در اختیار شما گذاشته است ساده نگذرید. همواره سعی کنید فالوور ها، کامنت ها، ویو پیج، لایک، ایمپرشن و… را در بالاترین سطح ممکن قرار دهید. زیرا هرچقدر واکنش کاربران با پیج شما بیشتر باشد، به همان اندازه در پیشرفت شما نیز تأثیر گذار خواهد بود. بازدهی بیشتر تبلیغات، افزایش فروش و جذب اعتماد بیشتر با این موارد فقط ممکن است که ما در beta follower تمام این امکانات را فراهم کرده‌ایم.

خرید لایک اینستاگرام

چرا خرید لایک اینستاگرام از بتا فالوور؟

خرید لایک بدون پسورد

به حریم خصوصی شما احترام می‌گذاریم!

ارزان ترین سرویس لایک ایران

با هر بودجه ای میتوانید سفارش دهید!

فعال بودن لایک واقعی

لایک هایی واقعی، فعال و ایرانی دریافت کنید!

سفارشات انجام شده

ارسال بیش از ۲ میلیون سفارش، افتخار ماست!

پکیج های خرید لایک اینستاگرام

لایک فوری
حرفه‌ای و ایرانی
 • لایکهای 100 درصد ایرانی
 • فعال ترین پکیج در ایران
 • ارسال فوری
 • پشتیبانی 24 ساعته
مولتی لایک
ایرانی
 • لایک های 100 درصد واقعی
 • تک‌ترین در ایران
 • ارسال فوری
 • پشتیبانی 24 ساعته
لایک ارزان
کیفیت خوب
 • لایک های فیک با کیفیت
 • بدون نیاز به پسوورد
 • سرعت ارسال بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته
لایک ایرانی و واقعی
ارزان ترین در ایران
 • لایک های کیفیت معمولی
 • ارزان ترین در کل کشور
 • ارسال مناسب
 • پشتیبانی 24 ساعته

اهمیت خرید لایک اینستاگرام در چیست؟

عرض کردیم که هرچقدر تعداد واکنش‌ها بیشتر باشد، پیشرفت ما نیز بیشتر خواهد بود. مسلماً پیجی که 5 کا لایک دریافت می‌کند با پیجی که 100 عدد لایک دارد تفاوت دارد. زیرا واکنش به پست 5 کا لایک بیشتر بوده است و اینستاگرام او را بهتر تشخیص خواهد بود. ازاین‌رو اگر تعداد لایک های ما کم باشد و تعاملی با پیج ما برقرار نباشد، افزایش لایک اینستاگرام اهمیت پیدا می‌کند. هرچه بیشتر لایک داشته باشید، پست شما بهتر و سریع‌تر دیده خواهد شد.

اگر پیج فروشگاهی یا خدماتی نیز دارید خرید لایک اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. زیرا پیج های فروشگاهی به دلیل آن خدماتی را ارائه می‌دهند و همواره در حال پرزنت یا معرفی محصولات هستند، لایک ها کم است. به همین دلیل برای آنکه بتوان اطمینان مشتری را جلب کرد بعد از خرید فالوور، نوبت به خرید لایک برای پست اینستاگرامتان می‌رسد. با این کار کاربران اعتماد بیشتری را به شما خواهند داشت و درنتیجه فروشتان نیز افزایش خواهد یافت.

اگر از هشتگ در پست‌هایتان استفاده می‌کنید، افزایش like اینستاگرام می‌تواند شمارا به بخش top post هشتگ هدایت کند. رفتن به این قسمت باعث می‌شود تا ویو  پیج و پست شما نیز افزایش یابد.

اهمیت خرید لایک اینستاگرام
اهمیت خرید لایک اینستاگرام در چیست؟
خرید لایک اینستاگرام باعث دیده شدن پست شما می شود

زمان مناسب برای سفارش لایک برای اینستاگرام

این مهم است که ما خرید به‌موقعی را انجام دهیم. با خرید به‌موقع و اصولی دقیقاً همان چیزی که مدنظرمان است محقق خواهد شد. اما جواب سؤال چیست؟ چه موقع اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنیم؟ بلافاصله بعد از قرار دادن پست بهترین زمان برای سفارش است. زیرا بسیار مهم است که در همان دقایق اولیه پست شما لایک های خوبی را دریافت کند. هنگامی‌که برای پست جدید لایک سفارش دادید، برای دو یا سه پست قبلی هم خرید انجام دهید. زیرا هنگامی‌که چند پست باهم افزایش داشته باشند، سیگنال بهتری به اینستاگرام ارسال خواهد شد که پست‌های شما تک‌تک در حال دیده شدن هستند.

اقدامات مکمل بعد از خرید لایک اینستاگرام

ما همواره سعی کرده‌ایم در بتا فالوور، به‌عنوان مشاور به شما خدمت کنیم. ازاین‌رو سعی بر این است به پیشرفت شما کمک کنیم. هرچقدر شما پیشرفت داشته باشید، رضایت شما نیز از ما افزایش پیدا خواهد کرد. این رضایت برای ما کافی است. به همین دلیل در این بخش قصد داریم به شما روش‌هایی را بگوییم که باعث می‌شود که خرید like اینستاگرام برای شما به‌صورت موشک عمل کرده و پست شما بازدیدهای زیادی را نیز دریافت کند.

پست ویدیو

اگر پستی که قرار داده‌اید، پست ویدیو ۶۰ ثانیه است و تکی است، ابتدا ویو خریداری کنید. بعدازآن بلافاصله لایک های خود را افزایش دهید. نسبت تعداد لایک با ویو باید نصف باشد. به‌عنوان‌مثال شما قصد داریم 500 عدد لایک ایرانی یا واقعی خریداری کنید، بهتر است تا 1,000 تا ویو سفارش دهید. این کار یک تناسبی نیز برای پست به وجود می‌آورد که حائز اهمیت است.  با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید به قسمت خرید ویو ما انتقال پیدا کنید.

خرید ویو اینستاگرام

اگر پست شما عکس است یا آنکه مولتی پست است، خرید لایک کفایت می‌کند.

تعامل

اینستاگرام همواره روی تعامل مخاطبین تأکید دارد. پس هرچه شما نیز با مخاطبین خود تعامل داشته باشید بسیار مهم است. بعد از موارد بالا، هرکس کامنت قرار داد، سریع کامنت او را پاسخ دهید و سپس از او یک سؤال نیز بپرسید. با این کار مخاطب مجدد به پیج شما برمی‌گردد و سؤال شمارا پاسخ می‌دهد که باعث افزایش ایمپرشن شما نیز خواهد شد. ازاین‌رو خرید لایک + تعامل باعث بازدید بهتر پست شما می‌شود.

در خرید لایک لینک پست چیست

نحوه خرید لایک اینستاگرام

برای آنکه بتوانید سفارش لایک برای پست اینستاگرام خود را ثبت کنید، لازم است تا مراحل زیر را طی کنید.

 1. یکی از سرویس‌های بالا را انتخاب کنید.
 2. سپس به صفحه‌ی ثبت سفارش انتقال داده می‌شوید.
 3. در آنجا با کلی سرویس و پکیج لایک روبه‌رو هستید.
 4. با توجه به نیاز خود پکیج خود را انتخاب کنید و سپس تعداد مورد را نیز انتخاب نمایید.
 5. لینک پست خود و موبایل خود را وارد کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

لینک پست کجاست؟

در اینستاگرام روی پستی که قصد دارید برای آن سفارش لایک ثبت کنید بروید. سپس در بالای پست یک ۳ نقطه وجود دارد روی آن کلیک کنید. روی گزینه‌ی کپی لینک یا کپی پیوند بزنید تا لینک آن پست کپی شود. آن لینک کپی شده را در قسمت مربوط به ثبت سفارش وارد نمایید.

لایک فیک بخریم یا واقعی؟

شاید سوالی که برای همه‌ی ما پیش به یاد این است که لایک فیک بخریم یا واقعی؟ لایک ایرانی بخریم یا خارجی؟ جفتشان لایک هستند اما چه فرقی می‌کند؟ در پاسخ به این سؤال باید ابتدا بدانیم که پیج ما در چه وضعیتی است؟ هدف ما چیست؟ لایک خور پیج ما چقدر است؟ بعد از پاسخ به این سؤال ها می‌توانیم انتخاب کنیم که کدام سرویس برای مناسب است.

اگر قصد بیشتر دیده شدن داریم یا اینکه تازه وارد هستیم و لایک های کمی دریافت می‌کنید، مسلماً خرید لایک واقعی اینستاگرام مؤثر است. اما اگر لایک خور پیج ما بالاست و 10-15 کا لایک واقعی دریافت می‌کنیم، لایک فیک کفایت می‌کند و تاثیر مثبت میگذارد. اما مخاطب ما ایرانی نیست و اصلاً نیازی نداریم که واقعی یا غیرواقعی لایک دریافت کنید، لایک خارجی می‌تواند گزینه‌ی مناسب باشد.

معرفی سرویس های فروش لایک اینستاگرام

ما برای هر بودجه و نیازی، سرویس‌ها مخصوص به خود را داریم. اگر به دنبال ارزان‌ترین سرویس‌ها هستید، بتا فالوور کنار شماست. اگر باکیفیت‌ترین سرویس موچود در ایران را بخواهید، بازهم بتا فالوور خدمت گذار شماست. به همین دلیل سعی داریم در این بخش به معرفی سرویس‌های افزایش لایک خود بپردازیم تا با دید بازتر و راحت‌تر خریدهای خود را انجام دهید.

خرید لایک اینستاگرام برای چند پست

خیلی برای ما پیش می آید که قصد داریم برای چند پست خود لایک بخریم، اما همچین امکانی وجود ندارد. از این رو شما می توانید با خرید لایک اینستاگرام برای چند پست این کار را برای خود انجام دهیم. تمام لایک هایی که از این سرویس برای شما ارسال می شود از نوع ایرانی و دارای کیفیت خوبی هستند. همچنین سرعت ارسال مناسبی را نیز دارا هستند که در ایران نظیر ندارد.

خرید لایک آنی

در ابتدا عرض کردیم که اگر می‌خواهیم بازدهی بهتری را در خرید لایک اینستاگرام دریافت کنیم باید بلافاصله لایک های خودمان را افزایش دهیم. این خدمات نیز دقیقاً به همین صورت است. سرعت ارسال فوق العاده بالا، تمام ایرانی و واقعی و همچنین در رشد پیج شما نیز تأثیر گذار خواهد بود. ازاین‌رو پیشنهاد ما به شما این سرویس است.

خرید لایک فیک ارزان اینستاگرام

اگر دوست دارید هزینه‌های زیادی نکنید و کیفیت نیز برایتان مهم نیست، خرید لایک فیک ارزان اینستاگرام برای شما مناسب است. سرعت این سرویس‌ها خوب و قابل‌قبول است و بدون شک ارزانترین لایک اینستاگرام محسوب می‌شود.

پنل لایک خارجی

پنل لایک خارجی ما نیز تفاوت چندانی با لایک فیک ارزان ندارد. با این تفاوت که کسانی که شما را لایک می‌کنند دارای ip های حارج از ایران هستند. ازاین‌رو کسانی شمارا لایک می‌کنند که خارج از ایران زندگی می‌کنند. اگر پیجی دارید که عمده مشتریان شما یا مخاطبین خارجی هستند، این سرویس مناسب شماست.

فهرست