خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام باعث می شود تا پیج شما رشد فوق العاده را تجربه کند. همانطور که می دانید افزایش follower اینستاگرام می تواند درآمد های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. اما فراموش نکنید که این اول راه است. زیرا باید محتوای خوبی را نیز تولید کنیم. همه ی این عوامل دست به دست هم می دهند تا ما در instagram مطرح شویم. ما با داشتن پکیج های مختلف تمام نیاز شما را سنجیده ایم. شما می توانید فالوور های فیک، واقعی، ایرانی، خارجی و حتی بدون ریزش را با بتافالوور تجربه کنید. اما هر کدام از این پکیج ها چه ویژگی هایی دارند؟ در ادامه به آنها می پردازیم. اما قبل از آن باید با مفهموم فالوور در اینستاگرام آشنا شویم.

فالوور instagram که به آن دنبال کننده نیز گفته می شود به کسانی می گویند که پیج شما را فالو یا به اصطلاح دنبال می کنند. هرچه تعداد این دنبال کننده ها یا مخاطبین بیشتر باشد، نشان محبوبیت شماست. در این بین شاید پیج اینستاگرامی شما یک فروشگاه یا ارائه دهنده خدمات باشد. افزایش follower ها باعث می شود تا اطمینان بیشتری را به مشتریان خود القا کنید. خودتان را جای آنها بگذارید. به پیجی با 100 عدد فالوور اطمینان می کنید یا آنکه یک پیج 100کا فالوور داشته باشد. مسلما پاسخ شما پیج دوم یعنی 100 هزار دنبال کننده است. پس بهتر نیست همین حالا فالوور ها و مخاطبین خود را افزایش دهیم؟

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون پسوورد

شما در بتا فالوور می توانید فالوور های خود را بدون وارد کردن پسوورد خریداری کنید. حریم خصوصی و حفظ آن در بتا فالوور اولیت اصلی ما می باشد. فروش فالوور های واقعی بدون ارائه هیچ پسووردی باعث راحتی ثبت سفارش شما می شود. چه بسا سایت های زیادی را مشاهده خواهید کرد که با گرفتن پسوورد خدمات شما را انجام می دهند. تفاوت اصلی در اینجا مشخص می شود. این کار همانند این است که شما دایرکت ها، پیام های شخصی و خصوصی خود را در اختیار سایتی قرار دهید. اما ما در اینجا بدون آنکه از شما رمز عبوری درخواست کنیم دنبال کننده های شما را افزایش می دهیم. این امر به قدرت فوق العاده بالا سرور های ما بر میگردد.

دلیل دیگری که باعث می شود تا ما follower های اینستاگرام شما را بدون رمز بالا ببریم، پیروی از قوانین اینستاگرام است. یکی از این قوانین وارد نکردن رمز عبور در برنامه ها و سایت هایی جز اینستاگرام است. از این رو ما با داشتن سرور های فوق هوشمند و حرفه ای قوانین اینستاگرام را به هیچ عنوان نقض نخواهیم کرد. به همین دلیل شما نگران هیج مشکلی برای پیج خود نخواهید بود. ما همواره در کنار شما هستیم و برای پیشرفت شما قدم بر میداریم.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون پسوورد

پکیج های خرید فالوور پیج اینستاگرام

خرید فالوور فوری

  • ارسال کمتر از چند دقیقه
  • دنبال کننده های ایرانی
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید فالوور واقعی

  • سرعت ارسال خوب
  • دنبال کننده های نیمه واقعی
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید فالوور ارزان

  • سرعت ارسال متوسط
  • دنبال کننده های غیر واقعی
  • بدون نیاز به پسوورد

اهمیت افزایش فالوور در اینستاگرام

در بالا به بخشی از اهمیت داشتن فالوور اشاره کردیم. حال می خواهیم به صورت کامل به آن اشاره کنیم. شما شاید یک پیج تازه تاسیس دارید. آیا در شروع کسی شما را فالو می کند؟ مسلما خیر. دلیل آن هم واضح است. کسی به دنبال آن نیست که شما این پیج را چه مدت است که ساخته اید. بلکه به فالوور و دنبال کننده های شما نگاه می کند. وقتی ببیند فالووری در پیج خود ندارید، مسلما پیش خود می گوید چه دلیلی دارد که او را فالو کنم؟ چرا؟ چون اگر مطلب مفیدی داشت او را حتما دنبال می کردند. اگر شما مطالب خوبی هم داشته باشید، باز هم این مشکل برای شما پیش خواهد آمد. اما فرض کنیم شما 10 کا فالوور برای اینستاگرام خود خرید کنید. در این صورت طیف وسیعی از مشتریان با فعالیت هایی که انجام می دهید به پیج شما رجوع خواهند کرد.

مورد بعدی که خیلی مهم است رقیبان شما هستند. هر فروشگاه و خدماتی دارای تعداد وسیعی از رقباست. اگر فالووری نداشته باشیم از آنها عقب خواهیم افتاد. مثال ساده ای می زنم. شما به فروشگاهی با تعداد مخاطب کم بیشتر اعتماد دارید یا فروشگاهی با هزاران مشتری و مخاطب؟ مسلما پیجی که بیشتر از شما follower داشته باشد قابل اعتماد تر است. پس در اینجا اهمیت خرید فالوور اینستاگرام مشخص می شود. هرچه شما بیشتر follower خریداری کنید، مشتریان شما نیز با محتوای خوب شما بیشتر می شود. پس همواره افزایش follower را جدی گرفته و به پیج خود و بیزینس خود اهمیت دهید.

اهمیت افزایش فالوور در اینستاگرام
خرید فالوور ارزان اینستا

ویژگی پکیج های افزایش فالوور ما

هر سرویس و خدماتی که ما برای شما قرار داده ایم، دارای ویژگی ها و توضیحات گوناگونی است. دلیل آن هم واضح است. نیاز تمام مخاطبین یکسان نیست. برخی به دنبال فالوور فیک و برخی به دنبال فالوور واقعی و حتی بدون ریزش هستند. به همین دلیل ما باید با توجه به نیاز مشتریان فعالیت کنیم. این امر نشان دهنده ی احترام به نظر مخاطب است. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های سرویس های ما آشنا شوید.

سرویس خرید فالوور ارزان اینستا

فالوور ارزان قیمت یکی از نیار های مخاطبین است. زیرا با توجه به تفییر الگوریتم های اینستاگرام، قیمت های دنبال کننده اینستاگرام افزایش یافت. به همین دلیل همواره با قیمت های نجومی همراه بودید. اما ما به دلیل داشتن سرور های اختصاصی و هوشمند سازگار با اینستاگرام سعی در کنترل قیمت کردیم. از این رو شما می توانید با قیمتی ارزان فالوور فیک خریداری کنید. همانطور که اشاره شد ویژگی اصلی این سرویس فیک بودن آن است. از این رو اگر به دنبال فالوور های غیر واقعی و غیر فعال هستید می توانید با کمترین قیمت آن را خریداری کنید. فالوور فیک اینستاگرام یکی از پر فروش ترین محصولات در بین فروشندگان فالوور است که شما می توانید با کیفیت عالی و حرفه آنرا در بتا فالوور تهیه نمایید. شما افزایش فالوور بدون سکه را نیز می توانید در این سرویس مشاهده نمایید.

سرویس فالوور واقعی

ابتدا باید تعریف دقیقی از فالوور های واقعی داشته باشیم. واقعی بودن دنبال کننده ها به این معنی است که تمام آنها دارای شماره تلفن و ایمیل ثبت شده در اینستاگرام هستند. از این رو به هیچ عنوان فالوور غیر واقعی و فیک شناخته نمی شوند. همچنین تاثیر های مثبت فراوانی را در پیج شما خواهند گذاشت. زیرا تعداد قابل توجهی در آنها فالوور فعال وجود دارد که باعث رشد چشمگیر پیج شما خواهد شد. اگر به دنبال فالوور با کیفیت، واقعی، حرفه ای و ایرانی هستید می توانید از این سرویس فوق العاده و ویژه ی ما استفاده نمایید.

مهمترین موضوعی که در سرویس واقعی ما وجود دارد این است که شما خرید فالوور ایرانی اینستاگرام را می توانید در این پکیج مشاهده کنید. تمام مخاطبینی که از این سرویس برای شما ارسال می شود ایرانی و همه دارای نام های واقعی هستند. به همین دلیل می توانید یک سرویس عالی با کیفیت فوق العاده را در آن مشاهده کنید. تاثیر این follower های ایرانی در اکسپلور رفتن شما نیز زیاد می باشد که دلیل خاص کردن این پکیج است.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

از ریزش فالوور ها بعد از خرید رنج می برید؟ آیا از آنفالو شدن خسته شده اید؟ درمان پیج شما در سرور های ماست. ما با بیشتر ارسال کردن فالوور ها این مشکل را برای شما حل کرده ایم. اما این را بدانید که آنفالو شدن یک موضوعی طبیعی است. شما از پیجی خوشتان نیاید آیا او را در لیست فالووینگ های خود نگه می دارید؟ مسلما خیر. کاربران دیگر نیز همانند شما هستند. اما ما با ارسال بیشتر فالوور ها باعث می شویم هزینه ای که انجام داده اید از بین نرود. در نتیجه اگر ریزشی صورت گیرد از فالوور های اضافه ای انجام می شود که برای شما آمده است. از این رو به این موضوع حتما دقت کنید که تفاوت اصلی و عمده ی ما با بقیه است.

خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام
فهرست