خرید فالوور اینستاگرام

هنگامی‌که ما در اینستاگرام شروع به فعالیت می‌کنیم، با یک معضل جدی روبه‌رو هستیم. معضلی که برای همه افراد حاضر در این شبکه اجتماعی وجود دارد. عدم افزایش فالوور، باعث می‌شود تا ما نتوانیم درست تبلیغات کنیم یا آنکه بتوانیم محتوای خوبی را تولید کنیم. اما راه‌حل مشکل کجاست؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام در رشد پیج ما تأثیر دارد؟ پکیج‌هایی که ما در بتا فالوور ارائه می‌دهیم چیست؟

از قدیم گفته‌اند که عقل انسان‌ها در چشمانشان هست. کاری نداریم که این صحبت چقدر درست و اصولی است. اما تا جایی که می‌دانیم برای خود ما نیز حداقل در اینستاگرام به همین صورت است. هنگامی‌که تبلیغی را می‌بینید یا پیجی را می‌بینید که فالوور های آن پیج کم است، رغبتی به فالو کردن او نخواهیم داشت. زیرا اعتقاد داریم اگر محتوا مناسب بود دیگران قبل از ما او را فالو کرده بودند. به همین دلیل شما باید در ادامه راه برای پیج خود فالوورهای با کیفیت ایرانی یا خارجی خریداری کنید که بتوانید رشد را تجربه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هر روز هفته کنار شماییم!

ارسال فوری

سفارشات خود را فوری دریافت کنید!

بدون نیاز به پسوورد

به حریم خصوصی شما احترام خواهیم گذاشت!

سفارشات انجام شده

ارسال بیش از ۲ میلیون سفارش، افتخار ماست!

پکیج های خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور فوری
حرفه‌ای و ایرانی
 • فالوورهای 100 درصد ایرانی
 • حرفه‌ای ترین پکیج در ایران
 • ارسال فوری
 • پشتیبانی 24 ساعته
خرید فالوور واقعی
ایرانی
 • فالوورهای 100 درصد واقعی
 • تک‌ترین در ایران
 • ارسال فوری
 • پشتیبانی 24 ساعته
خرید فالوور فیک
کیفیت خوب
 • فالوورهای فیک با کیفیت
 • بدون نیاز به پسوورد
 • سرعت ارسال بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته
خرید فالوور ارزان
ارزان ترین در ایران
 • فالوورهای کیفیت معمولی
 • ارزان ترین در کل کشور
 • ارسال مناسب
 • پشتیبانی 24 ساعته

فالوور اینستاگرام چیست؟

قبل از آنکه سرویس‌هایی که ارائه می‌دهیم را معرفی کنم، قصد دارم به شما بگویم اصلاً این فالوور اینستا چیست؟ چرا آنقدر برای همه حتی مشتریان شما اهمیت دارد؟ دلیل اینکه حتی هنرمندان نیز از خرید فالوور برای اینستاگرام استفاده می‌کنند چیست؟

فالوور به انگلیسی follower نوشته می‌شود. به معنای پیروان و دنبال کنندگان است. در instagram نیز دقیقاً همین معنا را می‌دهد. شما در صفحه‌ی خود دو بخش فالووینگ (دنبال شوندگان) و فالوور (دنبال کنندگان) دارید.

وقتی‌که شما کسی را فالو کنید به بخش دنبال شوندگان شما اضافه می‌شود. هنگامی‌که شخصی شمارا فالو کند، به دنبال کنندگان شما اضافه می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت این است که برای افزایش فالوور های خود نیاز به این ندارید که اطلاعات شخصی خودتان را در اختیار کسی قرار دهید. زیرا فالو کردن یک امر بدون پسوورد است. ازاین‌رو ما در بتا فالوور، خرید فالوور اینستاگرام بدون پسوورد را برای شما فراهم کرده‌ایم که بتوانید به‌راحتی هر چه تمام‌تر، امنیت پیج خود را نیز تأمین نمایید.

فالوور اینستاگرام چیست
فالوور اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

خرید فالوور اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

حال که متوجه شدیم follower چیست و چه ویژگی‌هایی دارد، نوبت به آن می‌رسد که به اهمیت آن بپردازیم. فالوور هایی که در تأمین دستمزد هنرمندان، معروفیت افراد، فروش بیشتر پیج ها، کسب درآمد بیشتر اینفلوئنسر ها و… می‌شود. رشد، اعتماد و مرجع شدن پیج اینستاگرامی ازجمله دلایل مهمی است که شما باید به این دلایل همین حالا فالوور های خود را افزایش داده و آنها را خریداری کنید. حال برویم و تک‌تک آن‌ها را نیز بررسی کنیم.

رشد پیج با خرید فالوور اینستاگرام

تبلیغات، تولید محتوا و فالوور بالا سه ستون اصلی برای فعالیت در این شبکه اجتماعی پرمخاطب است. اگر شما تبلیغات و محتوا داشته باشید اما فالوور های بالایی نداشته باشید، رشدی اتفاق نمی‌افتد.

اگر فالوور داشته باشید، تبلیغات کنید ولی محتوا نداشته باشید بازهم رشدی اتفاق نخواهد افتاد. ازاین‌رو بهترین کار این است که این سه را در کنار هم داشته باشید و هنگامی‌که اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام کردید، رشد صفحه خود را مشاهده کنید.

افزایش اعتماد با افزایش فالوور های اینستاگرام

من به‌شخصه هیچ‌گاه از صفحه‌ی اینستاگرامی که سه هزار یا چهار هزار فالوور داشته باشد، خرید نمی‌کنم. دوستان من هم اگر خریدی انجام دهند با ترس‌ولرز این کار را می‌کنند. زیرا اعتماد به آن پیج سخت است. ازاین‌رو ترجیح می‌دهیم از پیجی با مخاطبین زیاد خرید خود را انجام دهیم که می‌دانیم او هیچ‌گاه با این مخاطبین زیاد، ما را اذیت نخواهد کرد.

به‌طور مثال در خیابان هنگامی‌که برای صرف شام به دنبال رستورانی می‌گردید. با دو رستوران خلوت و شلوغ روبه‌رو می‌شوید. به فرض آنکه این دو رستوران را نشناسید به رستورانی خواهید رفت که شلوغ‌تر از آن‌یکی است. چون این تفکر در ذهن شما نقش می‌بندد که این رستوران خدمات و کیفیت بهتری دارد که مردم برای صرف غذا جلوی آن صف بسته‌اند. در اینستاگرام نیز دقیقاً همین تفکر نقش بسته است.

اگر فالوور داشته باشید، تبلیغات کنید ولی محتوا نداشته باشید بازهم رشدی اتفاق نخواهد افتاد. ازاین‌رو بهترین کار این است که این سه را در کنار هم داشته باشید و هنگامی‌که اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام کردید، رشد صفحه خود را مشاهده کنید.

مرجع شدن پیج با فالوورهای بالا

همه‌ی ما در هر زمینه‌ای یک پیج مرجع را در ذهن خود داریم. به‌عنوان‌مثال اگر من به دنبال آموزش اینستاگرام باشم اولین کاری که می‌کنم به بزرگ‌ترین پیجی که در این زمینه وجود دارد هرروز مراجعه می‌کنم. زیرا اعتقاددارم محتوای این شخص تولید می کند از همه بهتر است. شاید هم این‌طور نباشد. چون در ذهن من به‌عنوان یک غول نقش بسته است، همواره به آن پیج مراجعه خواهم کرد. شما نیز می‌توانید حتی با خرید فالوور فیک ارزان برای پیج خود ارزش‌گذاری کنید.

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

خرید FOLLOWER اینستاگرام در سایت ما بسیار ساده است. روی یکی از دکمه‌ی های ثبت سفارش در فرم بالا کلیک می‌کنید. سپس به صفحه‌ی ثبت سفارش ارجاع داده می‌شوید. در آنجا بسته موردنظر و تعداد موردنظر خود را انتخاب می‌کنید. سپس ایدی و شماره موبایل خود را نیز وارد می‌کنید. پرداخت خود را انجام می‌دهید و منتظر می‌مانید تا به سایت ما مجدد بازگردید و تمام! سفارش شما ثبت گردید و با توجه به زمان‌بندی هر سرویس فالوور های خریداری‌شده شما، اضافه خواهد شد. اما چگونه اعتماد کنید؟ آیا خرید فالوور واقعی است؟ برای پاسخ به سوالتان، متن زیر را حتماً مطالعه نمایید.

آیا خرید فالوور واقعی است و تضمین ما چیست؟

ما با بیش از پنج سال سابقه درزمینهٔ افزایش و بالا بردن دنبال کننده، به‌عنوان مرجع افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام شناخته می‌شویم. ما با داشتن درگاه مطمئن که زیر نظر شرکت زیرین پال و شاپرک است امنیت و تضمین پرداخت امن شمارا فراهم می‌کنیم. ازاین‌رو می‌توانید سابقه درخشان و استعلام درستی سایت ما را از آنها داشته باشید.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، از واقعیت تا دروغ

شاید خیلی شما به دنبال خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش و واقعی گشته‌اید. اما بازهم این ریزش را تجربه کرده باشید. اما باید بدانید که اگر اقدام به بالا بردن FOLLOWER هم نکنید بازهم این ریزش صورت خواهد گرفت. دلایل مختلفی دارد. عدم پسندیدن شما، دیسیبل کردن پیج و… ازجمله دلایلی است که باعث می‌شود شما ریزش را تجربه نمایید. اما بتا فالوور برای این مشکلات تدبیری اندیشیده است؟

ما هیچ‌گاه تضمین ریزش فالوور ها را به شما نخواهیم داد. زیرا این امر تضمینی نیست. اصلاً از کجا معلوم خود شما یا خود اینستاگرام آن را حذف نکند؟ ازاین‌رو ما همواره بیشتر از تعداد درخواستی شما ارسال می‌کنیم که اگر آنفالویی صورت گرفت از تعدادی باشد که اضافه برای شما آمده‌اند. با این کار مشکلی نیز برای شما پیش نخواهد آمد. اما اینکه این تعداد اضافه چقدر است و چند درصد، موضوعی است که به سرورهای ما ارتباط دارد و عدد دقیقی نمی‌توان گفت.

تفاوت ما با فالور بگیر اینستاگرام

بتا فالوور:

 • خرید فالوور اینستاگرام بدون پسورد
 • امنیت در پیج
 • عدم نقض قوانین اینستاگرام مبنی بر استفاده از ربات
تفاوت خرید فالوور با فالوور بگیر

فالوور بگیر:

 • افزایش فالوور با پسوورد
 • عدم امنیت پیج و امکان هک شدن
 • نقض قوانین اینستاگرام به دلیل استفاده از ربات و دیسیبل شدن پیج شما

اصلاحات سایت های فروش فالوور

ما هنگامی‌که می‌خواهیم شروع به افزایش فالوور های اینستاگرام خود کنیم، با اصطلاحات و سرویس‌های مختلفی همراه هستیم. شاید در ابتدا گنگ بیاید. اما با دانستن این موارد می‌توانیم به‌راحتی یک خرید راحت، لذت‌بخش و حرفه‌ای را داشته باشیم.

ازآنجایی‌که همواره ما در بتا فالوور قصد افزایش آگاهی به مشتریان خود را داشته‌ایم، در اینجا نیز قصد داریم تمام سرویس‌ها و مواردی که مهم است تا مشتری آنها را بداند به شما توضیح دهیم. آماده‌اید؟

فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام یکی از سرویس‌هایی که است که ما و شاید سایت‌های دیگر آنها را داشته باشند. اما این سرویس چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • فالوور هایی که از سرورهای خارج از کشور ارسال می‌شوند.
 • فالوور واقعی و فیک در آنها مخلوط است.
 • دارای ip خارج از ایران هستند.

فالوور ایرانی

خرید فالوور اینستاگرام ایرانی نیز یکی دیگر از سرویس‌هایی است که اکثر سایت‌ها نیز آنها را به فروش می‌رسانند. این سرویس‌ها دارای چندین نوع فیک، واقعی، فعال و مخلوط هستند. اما ویژگی کلی آنها به شرح زیر است:

 • فالوور هایی که از سرورهای داخل ایران ارسال می‌شوند.
 • مخلوطی از فالوور واقعی، فعال و فیک هستند.
 • دارای ip داخل هستند.

فالوور فعال

سرویس بعدی که اکثر افراد نیز به دنبال هستند، خرید فالوور اینستاگرام ایرانی فعال است. به‌طور کل هرکس ادعای این را داشته باشد که فالوور فعال برای شما ارسال می‌کند، دروغ می‌گوید. زیرا فعال بودن یعنی آنکه پست‌های شما همه‌ی آنها لایک کنند. کامنت بگذارند و استوری های شمارا نیز تماشا کنند. همچنین اگر فروشنده باشید، محصولات شمارا خریداری کنند. به همین دلیل همچین فالووری وجود خارجی ندارد. این‌گونه فالوور ها از طریق خرید فالوور و تبلیغات جذب پیج شما خواهند شد.

فالوور واقعی

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام یا خرید فالوور 100 درصد واقعی یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های افراد است. زیرا واقعی بودن فالوورها می‌تواند به اینستاگرام پالس مثبتی را نیز ارائه دهد. ازاین‌رو ما در بتا فالوور، همچین فالوور هایی را نیز داریم. اما تعریف فالوور واقعی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • فالوور هایی دارای ایمیل و شماره تلفن ثبت‌شده در اینستاگرام
 • فالوور های ایرانی
 • مخلوظی از فالوور های فعال و نیمه فعال

فالوور لایک زن

خرید فالوور لایک زن اینستاگرام نیز یکی دیگر از سرویس‌هایی است که باعث می‌شود تا افراد برای آن هزینه پرداخت کنند. ویژگی‌های این فالوور ها چیست؟

 • همان فالوور واقعی هستند اما پس از ارسال تعدادی از پست‌های شما را لایک خواهند کرد.
 • تأثیر در رشد پیچ
 • پالس مثبت به اینستاگرام
فهرست