خرید کامنت اینستاگرام، جلوه گر پیج شما

در کلاس درس، هنگامی‌که معلم سؤال می‌پرسید، پاسخ اول لذت‌بخش اما سخت بود. زیرا ما نمی‌دانستیم نظر دیگران درباره این سؤال چیست. در اینستاگرام نیز، دقیقاً به همین صورت است. اگر دقت کرده باشید تا کامنت های اول تا دهم، تعداد خوبی کامنت دریافت نمی‌کنیم. اما هنگامی‌که تعداد نظرات افزایش پیدا کرد، افراد رفته‌رفته به پست ما واکنش نشان می‌دهند. خرید کامنت اینستاگرام نیز دقیقاً برای همین است. باعث می‌شود تا افراد بیشتری در بحث شرکت کرده و نظرات خود را واقعی‌تر بیان کنند.

طی تست‌هایی که ما در پیج های اینستاگرام انجام دادیم، پست‌هایی که کامنت های خود را خریدند، رشد بهتری نسب به دیگران داشتند. البته این مورد در پیج های مشابه و هم سو تست شده است.

هنگامی‌که پست‌های شما به یک‌باره با کاهش بازدید روبه‌رو می‌شود، به هر دری می‌زنید تا مشکل رفع شود. اما هیچ‌گاه ساده‌ترین راه و سریع‌ترین راه که افزایش comment است را انتخاب نمی‌کنید.

خرید کامنت اینستاگرام

چرا ما بهترین سایت خرید کامنت اینستاگرام هستیم؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هر روز هفته کنار شماییم!

ارسال فوری

سفارشات خود را فوری دریافت کنید!

بدون نیاز به پسوورد

به حریم خصوصی شما احترام خواهیم گذاشت!

سفارشات انجام شده

ارسال بیش از ۲ میلیون سفارش، افتخار ماست!

پکیج های خرید کامنت اینستاگرام

کامنت سفارشی
حرفه‌ای و ایرانی
 • کامنت های 100 در 100 واقعی
 • حرفه‌ای ترین پکیج در ایران
 • ارسال فوری
 • پشتیبانی 24 ساعته
کامنت خارجی
ارزان
 • کامنت با متن پیش فرض انگلیسی
 • کیفیت عالی
 • ارسال فوری
 • پشتیبانی 24 ساعته
کامنت فیک
ارزان ترین در ایران
 • کامنت های فیک با کیفیت
 • بدون نیاز به پسوورد
 • سرعت ارسال بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته

اهمیت خرید کامنت اینستاگرام

در مقدمه تا حدودی شمارا با اهمیت افزایش کامنت در اینستاگرام آشنا کردم. اما فقط به آن مواردی که گفته شد، تأثیر نخواهد گذاشت. افزایش نرخ تعامل، ماندگاری بیشتر افراد در پست و همچنین فروش راحت‌تر ازجمله مواردی است که شمارا سوق به خرید comment می‌دهد. اگرچه دلایل زیادی برای این کار وجود دارد، اما این سه مورد زیر مهم‌ترین عواملی هستند که باعث می‌شوند سفارشات کامنت افزایش پیدا کند.

افزایش نرخ تعامل با خرید کامنت برای پست اینستاگرام

به مجموع لایک و کامنت و تقسیم آن بر تعداد فالوور ها، ضربدر 100، نرخ تعامل پیج شما به‌دست خواهد آمد. حال فرض کنید کامنتی نداشته باشید. تعداد فالوور های شما نیز بالا باشد. اگرچه لایک بالایی دارید اما نرخ تعامل پایینی خواهید داشت. ازاین‌رو پست شما به تعداد افراد کمتری نمایش داده خواهد شد. حال که شما با خرید comment این اعداد را جابه‌جا می‌کنید، نرخ تعامل نیز افزایش پیدا خواهد کرد. درنتیجه پیج شما رشد خوبی را تجربه خواهد کرد.

رابطه خرید کامنت با بیشتر ماندن در پست

زمانی که یک صف شلوغ، فروشگاه شلوغ و یا هرجای دیگری که تجمع باشد، همه‌ی ما کنجکاو خواهیم بود که چرا انقدر شلوغ است. به همین دلیل نزدیک شلوغی و جمعیت خواهیم شد.

در اینستاگرام نیز دقیقاً به همین صورت است. هنگامی‌که کامنت ها و نظرات زیر یک پست زیاد باشد، تعدادی از مخاطبین شما زمانی را صرف خواندن کامنت های شما خواهند کرد. ازاین‌رو روی ماندگاری افراد روی پست شما نیز تأثیر خواهد گذاشت. این امر به اینستاگرام سیگنال مثبت ارسال خواهد کرد که این پست، برای کاربران مفید خواهد بود و به افراد بیشتری نمایش خواهد داد.

تاثیر افزایش نظرات در فروش راحت

مثل همیشه فروش نیز راحت‌تر خواهد شد. ما یک پکیج به نام خرید کامنت سفارشی اینستاگرام داریم. این سرویس برای شما نظراتی را مرتبط با پست و پیج شما ارسال خواهد کرد. تمام کاربرانی هم که نظر می‌گذارند، واقعی و ایرانی هستند. حال فرض کنید ۵۰۰ نفر از جنس و کیفیت شما تعریف کرده‌اند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ افرادی که برای خرید به پیج شما سر می‌زنند، کامنت ها را که بررسی می‌کنند، وسوسه می‌شوند تا محصولات و خدمات شمارا امتحان کنند. ازاین‌رو فقط برای خرید به شما پیام می‌دهند. زیرا اعتمادسازی را کامنت ها کرده‌اند.

اهمیت خرید کامنت اینستاگرام
اهمیت خرید کامنت اینستاگرام چیست؟
خرید کامنت اینستاگرام باعث افزایش فروش، نرخ تعامل و ماندگاری در پست می شود.

روش های افزایش کامنت در اینستاگرام

روش‌های زیادی به‌جز خرید کامنت وجود دارد که باعث می‌شود نظرات خود را افزایش دهید. روش‌هایی همچون:

 1. سؤال پرسیدن
 2. برگزاری مسابقه
 3. پست‌های مقایسه‌ای و جنجالی

سوال پرسیدن بهترین راه افزایش کامنت اینستاگرام

شما هنگامی‌که پستی را در پیج خود قرار می‌دهید، بهتر است سوالی را از کاربر خود بپرسید.

این سؤال پرسیدن می‌تواند در تیتر پست یا در آخر کپشن باشد. با این کار باعث می‌شوید تا مخاطب بداند که نظر او برای شما مهم است. به همین دلیل برای شما نیز کامنت بگذارد. اما دقت کنید که اگر همواره این کار را انجام دهید، باعث کاهش شدید فالوور های شما می‌شود. زیرا کاربران به این موضوع پی خواهند برد که شما چیزی برای عرضه ندارید. به همین دلیل با پرسش سوالاتی قصد دارید کامنت دریافت کنید.

برگزاری مسابقه

یکی دیگر از روش‌های هزینه بر ولی خوب که باعث میشود شما فالوور های خوبی هم دریافت کنید، برگزاری مسابقه است. شما با این کار می‌توانید هم تعداد نفراتی که زیر پست شما کامنت می‌گذارند را بالا ببرید و هم اینکه فالوور نیز از این طریق دریافت کنید.

به‌عنوان‌مثال پست جایزه دارد قرار می‌دهید و می‌نویسید هرکس پنج تا از دوست هایش زیر این پست تگ کند، در قرعه‌کشی برنده خواهد شد. جایزه هم یکی از محصولات یا نقدی قرار دهید.

پست های مقایسه ای و جنجالی

همه‌ی افراد روی چیزی که در اختیاردارند، حساس هستند. ماشین، برند لباس، موبایل و… مواردی است که افراد به آن حساس هستند. به همین دلیل اگر دو تا برند یا دو تا ماشین پرطرفدار را با یکدیگر مقایسه کنید، می‌توانید کامنت های خوبی را نیز دریافت کنید. اما توجه کنید که پیج شما باید مرتبط با آن چیزی باشد که مقایسه می‌کند. مثلاً پیج شخصی یا فروش لباس دارید نباید ماشین مقایسه کنید.

خرید کامنت سفارشی ارزان

آیا دوست دارید مخاطبین برای شما کامنت هایی را بگذارند که مدنظرتان است؟ به‌عنوان‌مثال دوست دارید تعداد قابل‌توجهی از نظرات تعریف و تمجید از شما باشد. شما می‌توانید متن و متون دلخواه خود را در صفحه ثبت سفارش ما وارد کنید. سرورها پس از بررسی و فرستادن آن به کاربران واقعی نظرات شمارا افزایش می‌دهند. این امر طی چند دقیقه صورت می‌گیرد. چه‌بهتر که بعد از گذاشتن پست خرید خود را انجام دهید. تا در دقایق اولیه comment instgram شما افزایش پیدا کند. ما فکر همه‌جا را کرده‌ایم. پشتیبانان و سرویس‌های ما به‌صورت شبانه‌روز در خدمت مشتریان عزیز است. به همین دلیل در هر ساعت از شبانه‌روز که نیاز به خرید کامنت instagram داشتید می‌توانید روی ما حساب بازکنید.

ویژگی ها

 1. سرعت بالا
 2. مرتبط با پست کاملا واقعی
 3. پروفایل های فعال

خرید کامنت خارجی اینستاگرام

سرعت مناسب

متن های پیش فرض انگلیسی

پروفایل های نیمه واقعی

خرید کامنت فیک

سرعت خوب

کامنت های فارسی

پروفایل های نیمه واقعی

خرید کامنت ارزان

سرعت متوسط

مخلوطی از نظرات فارسی و خارجی

پروفایل های کاملا فیک

فهرست