خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام یکی از پکیج های جذاب و فوق حرفه ای ما در بتا فالوور است. فرض کنید شما لایک های بالایی دارید اما نهایت برای شما 10 نفر کامنت می گذارند. آیا کافی است؟ آیا با این تعداد نظر می توان موفق بود؟ مسلما خیر. در اینجا بحث افزایش کامنت در اینستاگرام پیش می آید. شما با این کار می توانید comment انگلیسی، فارسی، فیک و حتی سفارشی با متن دلخواه خریداری کنید. هرچه تعداد لایک ها و نظرات زیر پست های شما بیشتر باشد، نرخ تعامل با پیج شما بالا می رود. در نتیجه می توانید هم بیشتر دیده شوید و هم آنکه به پیج خود شخصیت مثال زدنی ای ببخشید. ما تمامی این پکیج ها را در بتا فالوور برای شما فراهم کرده ایم. از این رو با خیال راحت می توانید هر کدام از آنها را که مد نظرتان است خریداری نمایید.

افزایش کامنت واقعی باعث می شود تا افراد و مخاطبین دیگر که پیج شما را مشاهده می کنند، جلب توجه بیشتری به پست های شما کنند. همچنین داشتن کامنت های ایرانی و واقعی زیاد در زیر پست هایتان می تواند فروش خوبی را نیز برای شما فراهم کند. فرض کنید به یک پیج فروشگاهی سر میزنید. برای خرید هر کدام از محصولات چه کار می کنید؟ پست را میبینید. خوشتان که آمد به قسمت نظرات مراجعه می کنید تا نظر بقیه را درباره آن خدمت یا محصول بدانید. اما اگر کامنتی زیر آن پست نباشد می توانید راحت تر انتخاب کنید؟ مسلما خیر. با نظرات بقیه است که می توانید راحت تر خرید خود را انجام دهید. از این رو حتما و حتما افزایش کامنت برای اینستاگرام را جدی بگیرید.

خرید کامنت اینستاگرام

پکیج های فروش کامنت برای پست اینستاگرام

خرید کامنت رندوم

  • ارسال کمتر از چند دقیقه
  • نظرات ایرانی
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید کامنت با متن دلخواه

  • سرعت ارسال خوب
  • نظرات ایرانی
  • بدون نیاز به پسوورد

خرید کامنت سفارشی

  • سرعت ارسال متوسط
  • نظرات واقعی
  • بدون نیاز به پسوورد

افزایش کامنت فارسی در اینستاگرام

ما در ایران زندگی می کنیم. از این رو مهم است که کاربرانی که در پیج ما فعالیت می کنند ایرانی باشند. زیرا باعث می شود تا راحت تر به اکسپلور رفته و فروش بهتری را نیز تجربه کنیم. اما این همه ی ماجرا نیست. شما پیج شخصی هم داشته باشید می توانید از این راه کسب درآمد کنید. تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای پول درآوردن از instagram است که خیلی از افراد به آن گرایش پیدا کرده اند. اما این مورد یکی از ویژگی های چندین سرور ما است. ما سرور های مختلفی را در این زمینه طراحی و تولید کرده ایم که در ادامه به معرفی تک تک آنها می پردازیم. اما یادتان باشد اگر طیف وسیع مشتریان و فالوور های شما ایرانی هستند حتما کامنت ایرانی و فارسی خریداری کنید. در غیر این صورت کامنت خارجی مناسب شماست.

خرید کامنت دلخواه اینستاگرام

آیا دوست دارید مخاطبین برای شما کامنت هایی را بگذارند که مد نظرتان است؟ به عنوان مثال دوست دارید تعداد قابل توجهی از نظرات تعریف و تمجید از شما باشد. شما می توانید متن و متون دلخواه خود را در صفحه ثبت سفارش ما وارد کنید. سرور ها پس از بررسی و فرستادن آن به کاربران واقعی نظرات شما را افزایش می دهند. این امر طی چند دقیقه صورت می گیرد. چه بهتر که بعد از گذاشتن پست خرید خود را انجام دهید. تا در دقایق اولیه comment instgram شما افزایش پیدا کند. ما فکر همه جا را کرده ایم. پشتیبانان و سرویس های ما به صورت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز است. به همین دلیل در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خرید کامنت برای instagram داشتید می توانید روی ما حساب باز کنید.

افزایش کامنت فارسی در اینستاگرام
خرید کامنت فیک

افزایش کامنت واقعی

مورد بعدی که سرور های ما را با بقیه متمایز می کند، واقعی بودن آنها می باشد. شما هر سرویس از ما را که انتخاب کنید، افرادی که برای شما نظرات خود را می گذارند واقعی هستند. اما با توجه به پکیج ها شاید متن ها تفاوت کند که یک امر واضح است. به همین دلیل شما می توانید این اطمنیان را داشته باشید که کامنت هایی واقعی، فعال و حقیقی برای شما ارسال می شود . این افراد همانند من و شما در instagram فعالیت می کنند. از این رو می توانند برای پست شما مفید باشند. اما اگر دوست دارید سیگنال بهتر و مثبت تری را برای اینستاگرام ارسال کنید، بهتر است از افزایش comment دلخواه استفاده کنید که یکی از بهترین سرویس های ما می باشد.

خرید کامنت فیک مفید است یا خیر

ما باید تعریف دقیقی از comment فیک داشته باشیم. باید بدانیم ما دو نوع فیک در کامنت های اینستاگرامی داریم. یکی متن کامنت ها است که هیچ ارتباطی به پست شما نخواهد داشت. به این نظرات نیز فیک یا غیر واقعی می گوییند. اما مورد دوم افرادی هستند که برای شما comment می گذارند. شاید متن ها به پست ارتباط داشته باشند اما یک ربات این کار را انجام داده است. از این رو نمی تواند سیگنال مثبتی را به اینستاگرام ارسال کند. به همین دلیل مورد اول هیچ اشکالی ندارد. اما مورد دوم چون افرادی فیک پشت اکانت ها هستند می تواند مشکلاتی را برای شما پیش آورد. اما بتا فالوور مورد دوم را در سرور های خود ندارد. پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و از دیده شدن در instagram لذت ببرید.

خرید کامنت رایگان هم مشکل دارد

در جواب این سوال با قدرت به شما می گوییم که بله مشکل دارد. اکثر سایت هایی که این کار را برای شما انجام می دهند، رمز عبور درخواست می کنند. بارها اعلام کرده ایم که رمز عبور خود را در اختیار هیچ سایت و شخصی قرار ندهید. زیرا با این کار هم قوانین اینستاگرام را نقض کرده اید و هم آنکه به امنیت و حریم خصوصی خود لطمه وارد کرده اید. مورد دوم که باز هم مهم است فیک بودن اکانت ها است. آنها نظراتی را برای شما ارسال می کنند که کاملا غیر واقعی و fake هستند. به همین دلیل با این کار هم امنیت و هم پیج خود را منفجر می کنید. لطفا با کمی هزینه کردن از سرویسی استفاده کنید که مطابق الگوریتم های این شبکه اجتماعی محبوب باشد.

فهرست